Sprzedawca kierowca abc na kołach

Oferta pracy dodana przez: Pawelabcnk, w kategorii: Obsługa klienta

Oferta pracy dodana przez: Pawelabcnk, w dniu: 2021-06-23

Pełna treść ogłoszenia:

Twój zakres obowiązków:

·       Prowadzenie sprzedaży i obsługa Klienta

·       Składanie zamówień i dbanie o ekspozycję asortymentu

·       Utrzymanie wysokich standardów sklepu

Nasze wymagania:

·       Prawo jazdy kategorii B

·       Zaangażowanie i pozytywne nastawienie, szczególnie w relacjach z Klientami

To oferujemy:

·       Gwarantowane wynagrodzenie nie mniejsze niż 4 tys. złotych

·       Dodatkowo atrakcyjny system prowizyjny

·       Umowę na czas nieokreślony

·       Kompletny system kasowy laptop, skaner, drukarka oraz telefon służbowy

·       Specjalistyczny, wysokiej jakości pojazd-sklep z całkowitym zatowarowaniem

·       Wysokie dofinansowanie paliwa oraz strat towarowych

·       Ubezpieczenie OC/AC

·       Samochód zastępczy w razie awarii

·       Wsparcie dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej - przejrzyste warunki współpracy i terminowe wypłaty

Benefity:

·       Prywatna opieka medyczna

·       Elastyczny czas pracy

·       Spotkania integracyjne

·       Służbowy telefon do użytku prywatnego

·       Komputer do użytku prywatnego

·       Ryczałt na paliwo

·       Paczki świąteczne

·       Program rekomendacji pracowników

·       Inicjatywy dobroczynne

·       Pikniki rodzinne

·       Dodatkowy urlop

·       Konkursy z nagrodami

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Opoczno

Forma zatrudnienia: Samozatrudnienie

Telefon kontaktowy: 507010084

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiTomaszów.pl