Czynności przy produkcji lub szycie

Oferta pracy dodana przez: Ewa Dziadkiewicz Gigroup, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Ewa Dziadkiewicz Gigroup, w dniu: 2021-01-11

Pełna treść ogłoszenia:

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta, z branży automotive poszukujemy kandydatów do pracy:

Prace produkcyjne oraz prace na szwalni

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze maszyn przemysłowych

Oczekujemy:

  • chęci do pracy stałej
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • gotowość pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • umowę na pełny etat w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę do klienta
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne przeszkolenie do wykonywania czynności

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV abyśmy mogli skontaktować się z Tobą: praca.radomsko@gigroup.com

Dziękujemy!

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Wynagrodzenie: 21-23 zł brutto /godz

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 668466406

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiTomaszów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty